DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Vibrační plošina

VIBRAČNÍ PLOŠINA SKY SVP07

Vibrační plošina SKY SVP07 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu, a hlavně podporovat relaxaci unaveného svalstva. Primární funkcí tohoto stroje je spalování přebytečné tukové tkáně a odstranění celulitidy. To je zajištěno vysoce účinnou metodou vibrací. Výzkum dokázal, že toto zařízení povzbuzuje krevní a lymfatický systém, zpevňuje svalstvo nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody ve tkáních. Jeho příznivé účinky jsou dlouhodobě prokázány řadou spokojených uživatelů.

Tato platforma SVP07 SKY má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, účinně uvolňuje svaly a stimuluje jejich vývoj. Je to univerzální zařízení, které bez ohledu na věk a zdravotní stav uživatele umožňuje starat se o formu a Váš vzhled přímo doma. Přístroj má integrovaný počítač s LCD displejem. Díky indikací umožňuje s vysokou přesností odhadnout počet spálených kalorií. Uživatel si může vybrat mezi 10 cvičebními programy, stejně jako samostatně nastavit rychlost masáže i dobu.

Plošina má také 3 úrovně intenzity – při stání uprosed stroj simuluje chůzi, s mírnou mezerou mezi nohami stroj simuluje běhání a při širokém rozkročení simulujete sprint. Díky dálkovému ovládači, který je součástí balení, je nastavení cvičení rychlé a jednoduché.

Funkce plošiny:

  • 10 cvičebních programů, 3 stupně intenzity,
  • 99 úrovní rychlosti vibrací,
  • ruční režim regulace rychlosti a pracovní doby
  • segment s akupresurními magnety
  • maximální zatížení: 150 kg.