DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Lymfodrenáže - 6

LYMFODRENÁŽOVÉ NOHAVICE – ILWY PROFI 2200

Lymfatická masáž ILWY PROFI 2200 podporuje oběh krve a lymfatického systému v oslabených, zraněných nebo namáhaných částech nohou. Opakovaným působením na svalové tkáně stupňovaným nafukováním a smršťováním masážních polštářů v 6 krocích léčí lymfatická masáž otoky a bolesti a také obnovuje jejich činnost po nejrůznějších zraněních či v důsledku působení stárnutí nebo nemoci.

Lymfatické masáže nastartují imunitní systém a pozitivně ovlivňují vývoj zdravotních problémů, kterým by klasické druhy masáží mohly uškodit. Nejvíce prospěšná je lymfatická masáž po operacích nohou, kdy dochází k odlehčení jejich přetížení. Lymfatická masáž obnovuje a posiluje lymfatický systém a prokrvení pokožky bez ohrožení křečových žil. Tento typ masáže tvoří základ pro ošetření pokožky a celulitidy, dále je vhodná jako prostředek pro zlepšení imunity, prevenci proti vráskám a detoxikaci organismu. Lymfatická masáž tak představuje pohodlný prostředek stimulace lymfatického systému a celkové regenerace organismu.

Lymfatickým systémem jsou odváděny z organizmu odpadní látky, toxiny a také nadbytečná voda. Lymfatický systém je více méně poháněn svalstvem. Lymfatické masáže stimulují svalovou aktivitu, a tím pomáhají čistit organismus. Při každém pohybu se svaly natahují a smršťují. Při tom vyvíjejí tlak na lymfatické cévy. Tím dochází k nasátí tkáňové tekutiny se zplodinami metabolismu a k jejich transportu do filtračních orgánů. Je tedy zřejmé, že nedostatečná svalová aktivita má na cirkulaci lymfy neblahý vliv. Krevní oběh a lymfatický systém jsou dva systémy, které v těle fungují zároveň. Zatímco krevní oběh má zajištěnu cirkulaci krve pomocí srdce, lymfatický systém žádnou takovou pohonnou jednotku nemá.

Hlavní přednosti ILWY:

  • 6ti komorový systém vzduchových polštářů, 6 volitelných programů masáží,
  • přehledný displej a dálkové ovládání,
  • podporuje krevní oběh a lymfatický systém v oslabených, namáhaných částech rukou a nohou, léčí křeče, artritidu, onemocnění žil, vyrovnává tlak, likviduje tuk, ale její používání je nezbytné rovněž po kosmetických terapiích jako je například kavitace, či ošetření pomocí radiofrekvence atd.,
  • u sportovně aktivních lidí příčinou fyzické únavy svalového systému, tj bolest svalů, pokles výkonnosti, je nahromadění různých katabolitů v buňkách, jako je laktát, kyselina močová a jiné složky aerobního a anaerobního katabolismu,
  • lymfodrenáž ILWY podporuje regenerační proces tím, že pomáhá tělu odstranit nahromaděné nežádoucí metabolity ze svalového systému a mezibuněčného prostoru vlivem celoplošné komprese.